Про компанію 

        ДП  «Проектний інститут «Київський Промбудпроект» входить до складу  Державного публічного акціонерного товариства «Будівельна компанія «Укрбуд».
        Директор інституту – Єфімчук Валерій Васильович, головний інженер – Микитюк Всеволод Володимирович.
        Кількість працюючих – 102 чоловіка.
        Місцезнаходження: вул. М. Коцюбинського, 1, м. Київ, 01030,
тел. (044) 234-40-14; факс (044) 239-74-62.
        Інститут ДП «Київський Промбудпроект» є одним із найвідоміших  і найстаріших проектних інститутів будівельної галузі.
        Заснований  у жовтні 1930 року - інститут має славну історію і зробив свій внесок у розбудову індустріальної могутності Радянського Союзу та за його межами.
        При інституті функціонують інженерні центри інженерного та екологічного напрямків.
         Інститут є територіальною організацією Мінрегіонбуду з питань промислового будівництва, входить до складу технічного комітету стандартизації  «Промислове будівництво».  Директор інституту є членом Науково-технічної ради Мінрегіонбуду та входить до складу Вищої атестаційної архітектурно-будівельної комісії з питань професійної атестації експертів проектної та містобудівної документації.
        На відповідальному зберіганні в архівах інституту за дорученням Центрального науково-технічного архіву (м. Харків)  та Київського обласного архіву зберігається 411490 креслень, 453 томи графічних матеріалів, 57705 томів текстової документації.
        З 2004  року ДП «Київський Промбудпроект» колективний член Академії будівництва України.
        У 2005 р. – до 75 річниці заснування, інститут нагороджено Почесною грамотою КМУ,   відзначено Подякою  Президента України   та       Подякою Голови ВРУ.
        З 2007 року  є членом Асоціації «Українське об’єднання проектних організацій».
        У 2009 році в ДП «Київський Промбудпроект» впроваджена і функціонує сертифікована відповідно до ДСТУ ІSO 9001:2001 система управління якістю у відповідності до європейської моделі  досконалості TUV  SUD   Management   Servise  GmbH (місто Мюнхен).
        За висновками експертної комісії рішенням Колегії Мінрегіонбуду України від 01.11.2010  № 63 інститут атестовано як наукову установу  та віднесено до групи «Б».

        Колектив приймав участь у проектуванні і надсилав своїх інженерів для  будівництва заводів за кордоном:
В Єгипті - Хелуанский металургійний завод, який розташований в 30 км від м. Каїра;
У Китаї - Завод електродів у місті Гірині, Завод алюмінієвих сплавів у місті Харбіні, Завод з обробки кольорових металів у м. Лоян, завод вантажних автомобілів у Чаньчуні;
У КНДР - Об'єкти Солдинського металургійного заводу;
        Ряд об’єктів запроектовано у НДР, Польщі, Болгарії, фахівці інституту приймали участь в проектуванні та будівництві Машинобудівного заводу «Планта Механіка» в Республіці Куба.
        Інститут виконував проектування для цілої низки великих промислових підприємств: металургійних заводів та комбінатів, підприємств хімічної галузі; заводів будіндустрії, заводів машинобудівної галузі, підприємств переробної і харчової промисловості та  громадських будівель та житлових комплексів.
        За останні роки Київський «Промбудпроект» займався проектуванням підприємства «Київ-Тетра Пак» - це спільне підприємство ВЩ «Укрпищетара» та компанії «Тетра Пак Раузинг» А.О. Швеція, а також   Виробничої бази чіпсів ВАТ “Крафт якобз сушард Україна” в с. Старі Петрівці    Київської обл., приймав  участь в реконструкції: Центрального залізничного вокзалу в м.  Києві;   споруд Верховного Суду України на вул. П. Орлика; Маріїнського палацу та будівлі  Верховної Ради та  КМУ; реконструкції заводу  «Редуктор» в  м. Києві; Яготинського маслозаводу в Київській області; проектування технопарку в Броварському районі Київської області; готельних комплексів «Інтерконтиненталь» та «Хілтон» в м. Києві; Бізнес-центру «Торонто - Київ»; Бізнес-центру «Гуллівер» по Спортивній площі, 1 в м. Києві; ДУ “Інститут гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзєєва Академії медичних наук України”; клініки ДУ “Інститут епідеміології та інфекційних хвороб НАМН України” за адресою вул. Галицька, 4 в м. Києві; Культурно-оздоровчого комплексу з аквапарком, закладами громадського харчування, торгово-офісними приміщеннями, паркінгом, зоною відпочинку і причалом для човнів в Дарницькому районі м. Києва ТОВ «ІА Вільна Україна»;  Громадсько-житлового та торговельно-офісного комплексу на Спортивній площі в м. Києві; реконструкції з надбудовою під готель нежитлової будівлі по вул.. Експланадній в м. Києві; Житлово-громадського комплексу по вул.. Б.Хмельницького, 58 в м. Києві; Стоянки плавзасобів різного призначення та споруд для їх обслуговування в м. Києві ТОВ «Компанія Рів'єра», Київського національного університету ім.. Т. Шевченка; житлових та логістичних  комплексів по Україні; стадіону «Олімпійський»; Театру оперети та Українського дому в м. Києві; Виробничої бази заводу ім.Ковальської;  ТОВ „АТЕМ”; Реконструкції з добудовою існуючого цеху КМЗ під виготовлення конструкцій сендвіч-елементів ТОВ “ПАНТЕК ВИРОБНИЦТВО” на території промислової зони в м. Кагарлик, Київської обл.; ТОВ “Кнауф Гіпс Київ”, Комплекс побутового обслуговування ТОВ”Лисогірка” в м. Києві; Банкнотно-монетного двіру НБУ; ПАТ «Оболонь»; Районної котельні в м. Богуслав ТОВ “ЗЕЛЕНА ЕНЕРГІЯ Т”; генеральних планів м. Черкаси, м. Бориспіль; промислової складової генерального плану м. Києва, участь спільно з Управлінням капітального будівництва зони відчуження в проекті «Закриття сховищ ПЗРВ «ІІІ черга ЧАЕС».

 

Директор інститута                                                 В.В. Ефімчук

Директор інститута

Ефімчук 

Валерій Васильович

Директор інститута починаючи з 2002 року.